Kniha Zuzany Maléřové „O květině“ je zpovědníkem nejniternějších myšlenek a prožitků, které v tichu noci či brzkého rána svěřuje autorka svým rozhlasovým posluchačům jako svým blízkým. Nespočet osudů známých i neznámých, koloběh přírody, divadlo života a schopnost ustát, překonávat překážky, je hlavním tématem i této knihy plné květů.
„Houslový klíč“ je knihou úvah, portrétů a básní, setkání lidí známých i neznámých, hledání opěrného bodu života. Důvěrné, otevřené vhledy do našich tužeb, souvislostí našeho života a tvorby v jakémkoliv oboru. Kniha je inspirována svátečními nedělními rány, která autorka prožívá se svými posluchači Českého rozhlasu již víc jak třicet let.
Ukázky z obou knih načetlo v Českém rozhlase Dvojka v rámci živého vysílání nedělních rán 26 hereckých osobností. Nejsou tudíž v rozhlasovém archivu dostupné ani zachované. Vydáním audioknih O květině a Houslový klíč plní vydavatelství AOS Publishing mimo jiné přání těch, kteří se chtějí k textům Zuzany Maléřové vracet, znovu jim naslouchat, hledat v nich vlastní pocity, naděje i usilování.  
Učinkují:
Josef Somr, Carmen Mayerová, Viktor Preiss, Jana Preissová, Jan Potměšil, Libuše Švormová, Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Ladislav Frej, Barbora Hrzánová, Barbora Srncová, Ludmila Molínová, Martina Frejová Krátká, Alžběta Mrva Bohdanová, Kristýna Frejová, Martina Randová, Barbara Lukešová, František Skřípek, Stanislava Jachnická, Jaromíra Mílová, Martina Preissová, Marika Procházková, Pavel Šimčík, Martin Preiss, Kryštof Krhovják a Jana Polášková

Mohlo by se vám líbit:

Back to Top